Filosofija

Mes - nepriklausoma alaus kompanija - kuriame ir dalinamės tuo, kas įdomu, itin kokybiška bei technologiškai šiuolaikiška. Šioje alaus mylėtojų šalyje esame vieninteliai, kurie nebijome atskleisti savo receptų, atverti durų į savo bravorą, pasidalinti visa patirtimi. Mūsų alus toks, koks buvo kadaise ir koks tikrai bus ateityje - tikras, charakteringas ir ryškus. Tad nuo šiol gali užsisakyti bilietus skonio kelionei pirmąja klase, - "Genys" skraidina!

Esame sąžiningi sau ir kitiems, todėl nesiūlysime rinkti kamštelių ir laimėti spalvotų pieštukų rinkinio. Laimėsi iš karto vos paragavęs - turtingą skonį ir aromatą.

Alų kuriame su šypsena, puikia nuotaika ir teigiame, kad tai daro aludaris, o ne technologas. Galvojame, kad mažiau yra daugiau, kai kalbame apie skonį. Mes tikime pasauline craft revoliucija ir sakome, kad viskas tik prasideda...

Alus yra menas!

Komanda

Mes sakome, jog craft’inis alus - tai mažas bravoras, nedideli kiekiai, nepriklausoma kompanija, natūralios, aukščiausios kokybės žaliavos, modernios technologijos, daug nepataikaujančio skonio ir aromato, aludario išmonė, pašaukimas bei vidinė laisvė. Tačiau svarbiausia - asmeniškumas. Už kiekvienos alaus taurės stovi žmonės, kurie sukūrė tą alų ir kurie už jį “serga” 24/7. Tad susipažinkime.
Jonas Miežys
Nutraukęs raiščius dėl tritaškio su bauda ir aukštuosius mokslus dėl grafinio dizainerio karjeros. Pats likimas už nosies ir liežuvio jį atvedė į alaus viešpatiją. Turi 5-tą daną alaus supratime ir gali atskirti bet kurį stilių užrištomis akimis - užtenka tik užlašinti lašelį and jo dešinės rankos smiliaus. Yra pavyzdingas namų aludaris ir dizaino dirbtuvių įkūrėjas. Beje, jo pavardė tikra... Tik vardas išgalvotas! Jis - mūsų aludaris, kuriantis stebuklus iš salyklo, mielių, apynių, vandens ir daug daug širdies.
Laurynas Lisauskas
Mylėjo stripriai ir daug - muziką vinilinių plokštelių pavidalu ir šokančius žmones, gerą viskį savo turėtuose viskio baruose, gerą maistą ir begalę alaus rūšių savo įsteigtame gastro pub'e. Nebijo atsakomybės, iššūkių ir yra nuoširdžiai tikintis... idėjomis, gyvenimu, tikrais žmonėmis ir savimi. Niekada nevėluoja, nes ant rankos nešioja laikrodį su gegute. Jis - “Genys” prekės ženklo idėjinis Che, ambasadorius ir vadovas.

Alus

TAMSUS MIŠKAS
Visos pajamos, gautos iš šio produkto pardavimų, bus skirtos sidabrauodegių riestanosių voverių, gyvenančių tamsiame miške, populiacijos išsaugojimui. O šokolado ir skrudintų kavos pupelių natos dar ilgai audrins tavo skonio receptorius.

Stilius: Šokoladinis Porteris
Alk. tūris: 5,5%
Kartumo vienetai : 30
Spalva: 104

KALIFORNIKACIJA

Ką reiškia, jei apžiūrinėji ką nors iš visų pusių, neatitraukdamas akių? Gal tai, kad likimas – nenuspėjamas? Amerikietiški apyniai švelniai pakandžios, o vaisių natos atliks intensyvų liežuvio masažą. Ir nieko daugiau.

Stilius: Šviesusis elis su amerikietiškais
Alk. tūris: 5%
Kartumo vienetai : 30
Spalva: 21

TATOO LAGER

Tu jį įsiminsi, prisiminsi ir ilgai atsiminsi, lyg tatuiruotę ant savo kūno. Lengvas, aromatingas, tikras craft lageras.

Alk. tūris: 4%
Kartumo vienetai : 15
Spalva: 5

 

BALTAS MELAS

Kai pažadi skrydį į mėnulį, kad dar vieną naktį pabūtum kartu. Kai ji supranta, kad meluoji, bet užsideda šalmą ir laukia tavęs tik sutemus. Toks tas baltas melas! Kvietinis alus, praturtintas karčiųjų apelsinų žievelėmis, visai kaip gyvenimas.

Stilius: Belgiško stiliaus kvietinis elis su karčiojo apelsino žievelėmis
Alk. tūris: 4,2%
Kartumo vienetai : 12
Spalva: 8

DVI LAISVĖS

Mes esame laisvi, kol turime laisvę rinktis. Tikras amerikietiškas skonis iš lietuviškos alaus daryklos. IPA su amerikietiškais apyniais tampa AIPA ir alsuoja citrusų ir tropinių vaisių aromatu. Kartu, bet kartu ir puiku!

Alk. tūris: 6.0%
Kartumo vienetai : 55
Spalva: 25

Munkebo Mikrobryg ir Genys Brewing Co. kolaboracinis virimas – Berliner Weissen su mėlynėmis. Limituotas leidimas.

Alk. tūris: 3.0%
Kartumo vienetai : 30
Spalva: 6

Nesieksime būti originalūs, pristatydami kasmet vis tą patį alų, tik su nauja etikete. Nebūsime kelis apdovanojimus savo paties rengtame konkurse gavęs alus. Neskiesime nei alaus, nei apie tai, kokie mes „-iausi“, o leisime tai nuspręsti tau! Netapsime alumi, kuris yra nuobodus, kaip skrudintuvo naudojimo instrukcija, vienodas, kaip 141 seimo narys, liūdnas, kaip eilinė lietuviška komedija.

Kai kas sako, kad alus geriausiai dera su alumi. Negalime nesutikti, bet manome, jog atradome daugiau. Tad “Genys” nuolat skraido po skonių pasaulį, ieškodamas naujų ir netikėtų maisto bei alaus derinių. Norint patirti kažką naujo, reikia eksperimento, įvairių ir kartais labai netikėtų skonių sąjungos. Tad nebūk labai išdidus ir prisijunk prie gurmanų ra’gaujos.

Degustacinių vakarienių bei alaus ragautuvių kalendorių rasi Facebook paskyroje.

Kontaktai

Genys Brewing, UAB
Įmonės kodas 304295273
PVM kodas LT100010342214

Juozapavičiaus pr. 7H,
LT 45251 Kaunas

El. paštas: hello@genysbrewing.lt
Telefonas: +370 609 35003

Gauk neįkyrų laišką nuo Genio kartas nuo karto.

Parašyk

Lietuviška, cenzūruota puslapio versija. Spausdami patvirtinate, kad jums yra 20 metų.
International version in English, for our international fans. By clicking you confirm you are of legal drinking age and not a citizen of Lithuania, the only country in the EU where alcohol advertisement is absolutely forbidden by idiots.
LT/EN